مدرسه دلخواه

بررسی و انتخاب مدرسه خوب، یکی از دغدغه های اولیاء می باشد، اینکه، اولویت هر مدرسه، آموزش چه موضوعی است؟ مدرسه مورد نظر دارای چه امکاناتی است؟ آیا محیط مدرسه حداقل استاندارد های تعریف شده را دارا می باشد؟ آیا مدیر و دیگر عوامل اجرایی و آموزشی مدرسه، دارای تجربه کافی و روحیه مناسب می باشند؟ و ...

استعداد یابی

هر انسانی که به دنیا می آید، بصورت ذاتی، چند استعداد، با شدت علاقه متفاوت دارد، شناخت قویترین و بالاترین استعداد، می تواند یکی از دلایل موفقیت زود هنگام افراد باشد، اینکه یک نفر با تلاش کمتر اما با قدرت و خلاقیت بسیار بالا، بتواند در مسیر صحیح قرار بگیرد و یا با تلاش بسیار زیاد اما با خلاقیت کمتر بخواهد مسیر خود را پیدا کند، بسیار فاصله است.

نمودار رشد

آگاهی از نمودار رشد کودک، یکی دیگر از دغدغه های والدین می باشد، جنبه های مختلف رشد کودک در ماه های ابتدایی و سال های اول زندگی و تحصیلی ، آگاهی و رسیدگی به توانمند سازی نقاط قوت و ضعف کودک، ضامن سلامت جسمی، روحی، روانی و آموزشی فرزندان می باشد، که سلامت و موفقیت همه عمر او را تضمین می کند.

نظریه هوش گاردنر

با تست هوش گاردنر استعدادهای خود را بسنجید و به عنوان راهنمای انتخاب شغل و انتخاب رشته تحصیلی ‌از آن کمک بگیرید. این نظریه استعدادها را 8 بخش میداند: هوش تصویری فضایی/ هوش کلامی زبانی/ هوش منطقی ریاضی/ هوش بدنی جنبشی/ هوش موسیقایی/ هوش درون فردی/ هوش برون فردی/ هوش طبیعت گرا

ارتباط با مشاور دلخواه

داشتن یک مشاور خوب همیشه یک نقطه قوت برای همه افراد جامعه بوده و هست، مشاوران و کارشناسان، بدلیل ارتباط با بسیاری از افراد، موارد زیادی را مورد بررسی قرار داده و آماده پاسخگویی می باشند، در وبسایت "مدرسه من" تعدادی کارشناس آموزش، پشتیبان و مشاور مدرسه، همچنین مشاوران متخصص وجود دارند که آماده پاسخگویی به طُرق مختلف می باشند.

کسب درآمد

عضویت در سایت "مدرسه من" همراه با اشتراک ماهانه می باشد، مشترکین سایت، یک کد "همکاری در فروش" دریافت می کنند، چنانچه مایل به کسب در آمد باشید می توانید دوستان و آشنایان خود را برای عضویت در سایت دعوت کرده و کد "همکاری در فروش" خود را در اختیار آنان قرار دهید، با اینکار 20% از مبلغ اشتراک ایشان به حساب شما واریز می گردد.


قوانین و مقررات

این وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. توهین به شخص، نژاد، قوم و هر زبانی ممنوع می باشد.

آدرس تبریز

کوی ولیعصر - شهریار شمالی - ده متری یاسمن

09144016195


آدرس تهران

شریعتی - بالاتر از میر داماد - روبروی ظفر

09029386195


Card image cap
Card image cap
logo-samandehi
Card image cap
ارتباط با ما
امروز

سلام، بفرمائید

6/14/2024 10:26:17 AM

سلام